Altındağ Değişiyor - Çinçin Artık Milli Sporcu Çıkartıyor
 
2019/47
11.06.2019
 
 
                 
Türkiye Muaythai Federasyonunun Ankara İl Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu ve Türkiye Şampiyonasına katılacak çocukların belirlendiği Muaythai Ankara il seçmelerinde başarılı olan Altındağlı, birçoğu çinçinli olan sporcularımızı Karaömeroğlu makamında misafir etti.
Altındağ Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından desteklenen ve desteklenmeye devam edilecek çocuklarımızın başarılarında büyük rol oynayan antrenörler Damla Nur Talun ve Aylin Korkmaz Altındağ’ımızın çinçin bölgesinde yetişmiş, Kaymakamlığımızca desteklenerek çeşitli müsabakalarda başarı göstermişlerdir. Şimdi ise kendilerinden sonraki çocuklara rol model olarak antrenörlük yapmaktadırlar.
Karaömeroğlu ‘’Altındağ’ımızın çinçin bölgesinin artık sporcu çıkartıyor olması bizleri çok mutlu etmektedir, benzer organizasyonların, projelerin her zaman destekçisi olacağımdan kimsenin şüphesi olması, antrenör ekibine ve sosyal hizmet merkezimiz çalışanlarına çinçin bölgemizin sosyo-ekonomik durumlarının düzelmesinde katkı sağladıkları için teşekkür ediyorum’’ dedi.
      Karaömeroğlu Erzincan’da düzenlenecek olan Muaythai Türkiye Şampiyonasına katılacak olan sporcularımıza başarılar diledi, şampiyonada moral olması için hediyelerini takdim etti.