Altındağ Kaymakamı Erol KARAÖMEROĞLU 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programlarına Katıldı

Haber No:2019/26 - 18.03.2019  

 
 
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümü anma etkinlikleri kapsamında Anıtkabir’ de düzenlenen törene Ankara Valisi Sayın Vali Vasip Şahin, 4. Kolordu ve Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Gökşin, Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu, Bölge ve İl Müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
 
Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk’ un katılımlarıyla Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde düzenlenen18 Mart Çanakkale Zaferi ve şehitleri Anma Günü programına Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu’ da katıldı.
 
Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümü anma etkinlikleri kapsamında bir mesaj yayınladı “Bugün Türk Milleti için çok anlamlı ve onurlu bir gün. Türk tarihinin en şanlı zaferlerinden Çanakkale Zaferinin 103. Yıldönümü ve hem de isimsiz şanlı kahramanlarımız olan şehitlerimizi anma günü. 18 Mart bütün şehitlerimizin ortak ve tek anma günüdür. Bir bayrak altında, bu güzel vatanda “Her Şey Vatan İçin” diyerek canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ortak günü olan 18 Mart Şehitleri Anma günü, ahde vefanın zirveye çıktığı bir gün olarak Türk tarihinde ve Türk Milletinin gönlünde yerini almıştır. Hepiniz ve hepimiz adına Çanakkale Zaferini bizlere bahşeden yüce Atatürk’ü Şehitlerimizi, Gazilerimizi şükranla minnetle ve rahmetle anıyorum.”