Haber No: 2018/29
 
Altındağ/Ankara 13.03.2018
 
        03-07 Mart 2018 tarihleri arasında Türkiye geneli  Yıldızlar Bay/Bayan İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasında ve 9-11 Mart 2018 tarihlerinde Amasya da düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Güreş Şampiyonası´nda dereceye giren, Kemal Yurtbilir İşitme Engelliler Ortaokulu Öğrencileri, Altındağ Kaymakamı         Erol KARAÖMEROĞLU’nu makamında ziyaret etti.
        KARAÖMEROĞLU, dereceye giren öğrencilerimizden başarılarını artırarak uluslararası alana taşımalarını istedi.
 
                Dereceye giren öğrencilerimizin başarıları;
 
03-07 Mart 2018 tarihleri arasında Türkiye geneli  Yıldızlar Bay/Bayan İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasında elde ettiğimiz dereceler:
 
        Poyraz TAŞ, gülle ve disk atmada Türkiye birincisi,
        Eray TAŞHAN, 100 metre Türkiye üçüncüsü,
        Eray TAŞHAN, 1500 metre Türkiye üçüncüsü,
        Kadir Halis YILMAZ, 800 metre Türkiye ikincisi,
        Kadir Halis YILMAZ, 300 metre Türkiye ikincisi,
        Kadir Halis YILMAZ - Eray TAŞHAN - Hasan ADEMOĞLU - Doğukan SAKAT 4x100 metre Türkiye ikincisi,
        Oya BACAK, 100 metre Türkiye dördüncüsü,
        Zeynep Tutku BAŞDERE, yüksek atlama Türkiye üçüncüsü,
        Cemre ÇANKAL, 800 metre Türkiye dördüncüsü,
        4x100 metre bayrak yarışı kızlar Türkiye üçüncüsü,
        Kız Basketbol Takımı Türkiye birincisi,
        Erkek Basketbol Takımı Türkiye birincisi,
        Erkek Atletizm Takımı Türkiye ikincisi,
 
9-11 Mart 2018 tarihilerinde Amasya da düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Güreş Şampiyonası´nda elde ettiğimiz dereceler:
 
        Eray TAŞHAN, grekoromende Türkiye ikincisi,
        Eray TAŞHAN, serbestte Türkiye üçüncüsü,
        İlkay ÖZER, grekoromende Türkiye ikincisi,
        İlkay ÖZER, serbestte Türkiye üçüncüsü,
        Hasan ADEMOĞLU, grekoromende Türkiye ikincisi,
        Hasan ADEMOĞLU, serbestte Türkiye üçüncüsü,
        Kadir Halis DEMİR, grekoromende Türkiye üçüncüsü,
        Kadir Halis DEMİR, serbestte Türkiye üçüncüsü,
        Güreş Takımı grekoromende Türkiye üçüncüsü,
        Güreş Takımı serbestte Türkiye üçüncüsü olmuştur.