Haber No: 2017/62
 
Altındağ/Ankara 18.05.2017
 
        Her yıl mayıs ayının ikinci haftasında Sosyal Güvenlik Kurumunun tanınırlığını artırmak, toplumda sosyal güvenlik bilinci oluşturmak ve toplumun sosyal güvenlik hakkında bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla kutlan, “Sosyal Güvenlik Haftası" dolaysıyla; Siteler Sosyal Güvenlik Merkezi Merkez Müdürü Sinan TAHMAZ, Rüzgarlı Sosyal Güvenlik Merkezi Merkez Müdürü Süleyman TUNÇAY ve Ulucanlar Sosyal Güvenlik Merkezi Merkez Müdürü Nurgül YILDIRIM Altındağ Kaymakamı Erol KARAÖMEROĞLU’nu makamlarında ziyaret ettiler.
 
        SGM Merkez Müdürlerimiz, “Sosyal Güvenlik Haftası" amacı ve kapsamı hakkında, Altındağ Kaymakamı Erol KARAÖMEROĞLU’na bilgi verdiler.
 
        Altındağ Kaymakamı Erol KARAÖMEROĞLU, ülkemizin olağanüstü bir dönem içerisinden geçtiği son 1 yıl içinde dahi bir çok alanda olduğu gibi sosyal güvenlik alanında da bir çok konunun hayata geçtiğini en son Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın müjdesiyle muhtarlarımızın prim ödeme yükünden kurtulduğunu kaydetti. KARAÖMEROĞLU, Sosyal Güvenlik Haftası'nın tüm kurum çalışanlarına ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.