Haber No: 2018/82
 
Altındağ/Ankara 20.08.2018
 
Altındağ Kaymakamı Erol KARAÖMEROĞLU, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
KARAÖMEROĞLU’nun mesajı şöyle;
 
“Toplum olarak büyük önem verdiğimiz; dostluğun, barışın, sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının öne çıktığı; birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı; sosyal yardımlaşma ve dayanışma duygularının daha da güçlendiği; milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği; millet olma şuurunun şekillendiği bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
 Bu mübarek günde, aile büyüklerimizin hayır dualarını alırken, kendi çocuklarımızı sevindirirken öksüzleri yetimleri garipleri de unutmayalım. Unutmayalım ki bayramlar paylaşma günleridir, başta şehit yakınlarımız ve gazilerimiz olmak üzere ihtiyaç sahiplerine ziyaretlerimizi ve desteklerimizi çoğaltalım.  
Sağlık, mutluluk huzur ve esenlik içinde güzel bir bayram geçirmeniz dileklerimle; her kademede görevli mesai arkadaşlarımın, şehit ve gazi aileleri ile Altındağ halkının Mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize İslam alemine bütün insanlığa barış huzur getirmesini diliyor, sevgi saygılarımı sunuyorum.